Barbaros mah.173.sok. no: 11 A Bağcılar - İstanbul - Türkiye
HİZMETLERİMİZ
Havalandırma Tesisatı
Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisatın her evde veya iş yerinde temel bir gereklilik olduğu doğrudur. İster yeni bir ev inşa ediyor olun, ister ticari bir yapı kuruyor olun, listeden çıkarılmaması gereken en önemli yapıtaşlarından biridir.

 

Sıhhi tesisat en genel tanımı ile bir kuyudan veya kaynaktan alınan suların temizlenerek bireylere ulaştırılması için gerekli olan tesisat sistemidir. Sıhhi tesisat, en basit tanımıyla suyu kaynağından istenilen yere taşımak için kullanılan bir boru veya kanal sistemidir. Sizin de sıhhi tesisat ile ilgili profesyonel bir hizmete ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Mecem Mekanik olarak sizlere bu anlamda en profesyonel ve kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

 

Sıhhi Tesisat Hizmeti Kapsamı

Evlerde ya da iş yerinde genel rahatlığı sağlamak için borular, oluklar ve diğer ekipmanlar gibi sıhhi tesisat armatürleri kurulur, onarılır ve bakımı yapılır. Bu bağlamda sıhhi tesisat hizmetinin kapsamı genel olarak aşağıdaki gibidir.

 

Su Temini

Su muslukları, borular ve sulama ile ilgilenen çok yaygın bir sıhhi tesisat görevidir. Su sistemi kurulumlarında (sıcak ve soğuk su) uzmanlaşan tesisatçılar, genel sistemin yapımında, onarımında, değiştirilmesinde ve bakımında son derece büyük bir öneme sahiptir.

 

Drenaj

Birçok kirletici ve diğer kalıntıları taşıyan yağmur suyunun döşenmesini ve emniyete alınmasını içeren iş olarak ifade edilebilir. Kanalizasyon borularının ve arıtma sistemlerinin montajı, drenaj sistemlerine odaklanan tesisatçılar için bir yük oluşturmayacaktır.

 

Sulama

Sıvının kaynağından, hedef bölgesine akışını kontrol etmeye yardımcı olan sulama kanalları, pompa grupları ve ara ekipmanları ile ilgilenir. Bitkilerin büyümesine destek sağlar ve genellikle geniş bahçe alanlarına fayda sağlar.

 

Montaj

hhi Tesisat Ürünleri Neleri Kapsar?

Sıhhi tesisat ürünlerini genel olarak aşağıdaki gibi ifade etmek mümkündür.

 

 •     Banyo armatürleri ve bataryaları
 •     Lavabo armatürleri ve bataryaları
 •     Mutfak armatürleri ve bataryaları
 •     Ankastre banyo ve lavabo armatürleri ve bataryaları
 •     Çamaşır muslukları
 •     Ara musluklar ve taharet muslukları
 •     Ankastre musluklar
 •     Ankastre ara musluklar
 •     Bahçe muslukları
 •     Termostatik teknolojili armatürler ve bataryalar
 •     Elektronik kontrollü bataryalar ve armatürler
 •     Pisuvar muslukları
 •     Elektronik pisuvar muslukları
 •     Küresel baslar
 •     Duş sistemleri, duş takımları,
 •     El ve tepe duşları
 •     Lavabo ve evye sifonlar

 

Profesyonel Sıhhi Tesisat Hizmeti

Firmamız Mecem Mekanik kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Siz de bu nokta sıhhi tesisat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mecem Mekanik olarak sizlere sıhhi tesisat alanında kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Detaylı bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Havalandırma Sistemleri
HİZMET YELPAZEMİZ (SEKTÖRLER)

Sığınak havalandirma sistemleri

Otopark havalandirma sistemleri

Elektrostatik fitre havalandirma sistemleri

Aktif karbon havalandirma sistemleri

Sulu filtre havalandirma sistemleri

Avrupa yakası havalandirma sistemleri

Havalandirma imalatı

Menfez ve panjur havalandirma sistemleri

Çamaşırhane havalandirma sistemleri

Mutfak havalandirma sistemleri

Etiketler
pulvarize su ile toz bastırma sistemi, toz bastırma sistemleri, pulvarize toz kontrol sistemleri, toz kontrol sistemleri, toz indirgeme, inşaat yıkım fanı, sulu toz fanı, bina yıkımı toz kontrol, istanbul havalandırma sistemleri, havalandırma sistemleri istanbul, havalandırmacı istanbul, mekanik havalandırma sistemleri, endüstriyel havalandırma sistemleri, toz toplama havalandırma sistemleri, sulu filtre havalandırma sistemleri, kokusuz ve dumansız havalandırma sistemleri, havalandırma baca sistemleri, havalandırmacı, havalandırmacı istanbul, havalandırmacı bağcılar, havalandırmacı güneşli, havalandırmacı ikitelli, çelik baca sistemleri, davlumbaz havalandırma sistemleri, yemekhane havalandırma sistemleri, havalandırma kanalı, havalandırma borusu
Adres
Barbaros mah.173.sok. no: 11 A
Bağcılar - İstanbul - Türkiye
Harita